Kontakt2020-08-12T14:55:51+02:00

Kontakta oss

Kristoffer Larsson
Kristoffer LarssonVäg- och trafikingenjör, VD
E-post: kristoffer.larsson@vving.se
Telefon: 076-767 16 03
Jan Nordahl
Jan NordahlVA-ingenjör
E-post: jan.nordahl@vving.se
Telefon: 070-497 72 28
Tony Bergh
Tony BerghVA-ingenjör
E-post: tony.bergh@vving.se
Telefon: 070-092 05 22
Paula Wesslén
Paula WesslénVA-ingenjör
E-post: paula.wesslen@vving.se
Telefon: 070-970 70 82
Ulf Andersson
Ulf AnderssonVägprojektör
E-post: ulf.andersson@vving.se
Telefon: 073-658 38 80
Emilio Catalan
Emilio CatalanVA- och vägprojektör
E-post: emilio.catalan@vving.se
Telefon: 073-573 91 50
Orianna Courtney Eklund
Orianna Courtney EklundVA-ingenjör
E-post: orianna.eklund@vving.se
Telefon: 070-754 48 57
Matthew Barraza
Matthew BarrazaVA- och vägprojektör
E-post: matthew.barraza@vving.se
Telefon: 073-914 07 67
Rekar Dilanson
Rekar DilansonCivilingenjör, Vägprojektör
E-post: rekar.dilanson@vving.se
Telefon: 070-461 66 55
Är det här du?
Är det här du?
Läs mer under fliken ”karriär”.
Ansök här

Karriär

Ambitiösa och engagerade väg- och va-projektörer och projektledare som vill arbeta med intressanta infrastrukturprojekt i det lagom stora teknikkonsultföretaget sökes.
Ansök här